twitter button

Zvērinātu​ ​advokātu​ ​birojs

Mēs veiksmīgi strādājam ar klientiem jau divdesmit piecus gadus.

Mūsu juristu specializācija un augstais profesionālisms nodrošina vislabākās kvalitātes juridiskos pakalpojumus komerctiesību jomā un spēju realizēt jebkura mēroga darījumus.

Mēs vienmēr esam bijuši vadošo advokātu vidū Latvijā. Mūsu spēks – ilgstoša profesionālā prakse, kā arī plaša starptautiskā sadarbība.

Mēs esam piedalījušies daudzos svarīgos un precedentus veidojošos projektos Latvijā, sniedzot juridiskās konsultācijas un veicinot daudzu starptautisku uzņēmumu ienākšanu Latvijā.

Mūsu mērķis – būt starp vadošajiem Baltijas advokātu birojiem ar spēcīgiem sadarbības partneriem Skandināvijā, Lielbritānijā, Krievijā un citur pasaulē.

Loze & Partneri rūp ne tikai pašu panākumi, bet arī sabiedrības intereses un valsts kopējā attīstība. Ar savu darbu mēs ceram sekmēt šo procesu ātrāku virzību.

Loze & Partneri ir daudzu profesionālo un sabiedrisko organizāciju biedrs, dodot savu ieguldījumu to darbībā:

Loze & Partneri advokāti aktīvi līdzdarbojas Ārvalstu investoru padomes Latvijā — FICIL (Foreign Investor Council in Latvia) — darbā un piedalās FICIL izstrādāto dokumentu sagatavošanā.

Savā līdzšinējā praksē Loze & Partneri juristi ir arī brīvprātīgi ziedojuši daudz bezmaksas darba stundu, lai sniegtu palīdzību dažādām sabiedriskajām organizācijām Latvijā.

Loze & Partneri aktīvi iesaistās LU Juridiskās fakultātes Juridiskās prakses un palīdzības centra darbībā

Mēs vienprātīgi uzskatām, ka būtu jāiegulda pēc iespējas vairāk laika, ar savu darbu un zināšanām brīvprātīgi piedaloties bezatlīdzības projektos, lai palīdzētu visai Latvijai būtisku jautājumu risināšanā.

Loze & Partneri katru gadu aktīvi iesaistās „Junior Achievement — Latvija” organizētajā Ēnu dienā.

Loze & Partneri ir ADVOC biedrs, kas ir vadošais starptautiskais tīkls neatkarīgiem advokātu birojiem, ar biedriem vairāk kā 50 valstīs visā pasaulē. Lai vai kāds būtu klienta jautājums par likumdošanu jebkurā no pasaules valstīm, atbilde būs tūlītēja, jo tieši to nodrošina mūsu dalība ADVOC.

Pateicoties ciešajām saitēm ar saviem ilgstošajiem sadarbības partneriem — advokātu birojiem Igaunijā un Lietuvā — Loze & Partneri nodrošina saviem klientiem juridiskos pakalpojumus visās trijās Baltijas valstīs.

Plaši personīgie sakari un ilgtermiņa profesionālā sadarbība ar daudziem starptautiskiem advokātu birojiem dod mums iespēju sniegt palīdzību saviem klientiem gandrīz visās Eiropas un Ziemeļamerikas valstīs. Loze & Partneri ir izveidojuši ilgstošu veiksmīgu sadarbību ar vairākiem vadošajiem skandināvu advokātu birojiem, kas ir nesusi labumu gan Latvijas uzņēmumiem šajās valstīs, gan arī ārvalstu uzņēmējiem Latvijā.

Loze & Partneri advokāti regulāri piedalās Starptautiskās advokātu kolēģijas organizētajās konferencēs.

Vairāki prestiži starptautiski juridiskie izdevumi, kā IFLR1000, Legal500, Chambers & Partners, advokātu biroja Loze & Partneri juristus vairākkārtīgi ir atzinuši par vieniem no vadošajiem speciālistiem Latvijā komercsabiedrību apvienošanās, konkurences un komerclīgumu jautājumos

Mūs iedvesmo klientu panākumi, un lielākā atzinība ir ilgstoša sadarbība.

Daži no mūsu veiktajiem darbiem:

 • Juridiskā palīdzība ASV, Īrijas un Kanādas uzņēmumiem saistībā ar gaisa kuģu operatīvās nomas līgumiem (t.sk. gaisa kuģu reģistrācija Latvijā)
 • Juridiskā palīdzība MEGO mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdes paplašināšanā, saistībā ar MEGO-IKI apvienošanās darījumu
 • Mercedes-Benz konsultēšana pārrobežu līzinga jautājumos
 • Juridiskās konsultācijas Uber Technologies Inc. to interesējošos nodokļu piemērošanas jautājumos Latvijā.
 • Pēc Māstrihtas Universitātes lūguma veikts pētījums Eiropas Komisijas vajadzībām, izvērtējot advokātu brīvas pārvietošanās tiesisko regulējumu attiecībā uz tirgus un regulatīvām pārmaiņām vienotajā tirgū.
 • Ikdienas juridiskās konsultācijas vienai no vadošajām reklāmas aģentūrām Latvijā GUILTY.
 • Klienta pārstāvība farmācijas uzņēmuma SIA “Pharmidea” daļu pārdošanas darījumā, kā rezultātā uzņēmumā ienācis jauns investors.
 • Ikdienas juridiskās konsultācijas starptautiskajam koncernam Mars, Incorporated vairāk nekā 10 gadu garumā
 • Juridiskās konsultācijas Eiropas vadošo banku ABN Amro Bank un Fortis Bank reorganizācijā; visu dokumentu sagatavošana saistībā ar vienas no lielākajām komercķīlām Latvijā pārreģistrāciju
 • Juridiskā palīdzība starptautisko preču zīmju reģistrācijas jautājumos un pārstāvība vienai no Latvijas starptautiski zināmākajām inovatīvajām komercsabiedrībām – AERODIUM
 • Husqvarna pārstāvība saistībā ar kontrafakta preču izņemšanu un iznīcināšanu
 • Juridiskā palīdzība Barclays Bank / Oxford Aviation Academy saistībā ar komercķīlas un citu darījuma dokumentu sagatavošanu Baltijas valstīs modernākajam aviācijas pilotu treniņu centram
 • Ikdienas juridiskā palīdzība investoriem no Beniluksa valstīm – dalībniekiem vienā no Baltijas valstīs lielākajām kažokzvēru audzētavām
 • Ikdienas juridiskā palīdzība Norvēģijas uzņēmumam saistībā ar vairāku simtu hektāru lauksaimniecības un meža zemju iegādes darījumu Latvijā
 • Juridiskā palīdzība vienam no lielākajiem Parex bankas kreditoriem saistībā ar tā tiesību aizstāvību bankas restrukturizācijas procesā
 • Ietekmīga Lietuvas būvniecības uzņēmuma pārstāvība saistībā ar tā tiesību aizskārumiem Latvijā
NOSŪTĪT ZIŅU
par-mums

Jaunumi

03.01.2024
Sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un ANO Pasaules Pārtikas programmu palīdzējām klientam ziedot tā noliktavās esošās, Eiropas Savienībās sankcijām pakļautam uzņēmumam piederošās, minerālmēslojuma kravas.
advoc
Loze & Partneri ir ADVOC biedrs, kas ir vadošais starptautiskais tīkls neatkarīgiem advokātu birojiem